PONUKA
TRADIČNÉ SLADKOSTI V NAŠEJ CUKRÁRNI

Denne ponúkame najväčší a najširší výber cukrárenských produktov a výrobkov z ktorých si určite vyberiete ten svoj. Dôkladne si vyberáme preverených dodávateľov, kde preberáme iba prvotriedne produkty s možnosťou verifikácie pôvodu. Ale hlavne, na ničom nešetríme. V Ponuke aj nízko-kalorické produkty, rovnako však vyhovieme pre diabetikom, celiatikom.

NAŠE TORTY

Každá spoločenská udalosť, kde sa ponúkajú naše produkty je oslavou „sladkej gastronómie“ a chutí, ku ktorej vieme prispieť individuálne nastavenou cenou. Ale aj zmenou vecľkosti, zväčšením počtu kusov, ako aj plánovaným odvozom k objednávateľovi v cene.

KÁVA & ČOKOLÁDA

Pochutnajte si na čerstvo zomletej káve priamo v stroji na kávu, kde sa kontroluje teplota vody, tlak a jjemnosť mletia, s dávkou 8,5 – 9g kávy na porciu, kde mixujeme 85% ARABICA + 15% ROBUSTA. Ponúkame: Ristretto, Espresso, Lungo, Cappuccino, Crema Café, Café Latte, Americano.

Naša teplá čokoláda nikdy nebola, ani nebude instantná, nepridávame mlieko ale roztápame len čokoládu, aby ste mali stále chuť čokolády ale rôznej príchute a jej chutného akcentu.

ZMRZLINA

Naša mrazená špecialita ZMRZLINKA, je „frozen dessert“ so štruktúrou veľmi podobnou zmrzline – mrazeným krémom. Z jej výrobného procesu sme eliminovali živočíšne tuky, ktoré sme nahradili živočíšnym olejom. Vyrábame aj ZMRZLINKU, bez cukru – nahradený medom. Ponúkame aj špeciálne príchute ako: Hubová/Mačanková/Cviklová/Zemiaková/Paradajková/Chilli/Papriková/Kukuricová.

SEMIFREDO & SMOOTHIES

Naša mrazená špecialita semifreddo (napoly studený/chladený). So smotanovou štruktúrou, veľmi podobnou zmrzline je „frozen dessert“ ale netopí sa ako zmrzliny. Dá sa konzumovať zoškrabavaním ao dreň, polozmrazený ako zmrzlina v plusových teplotách ako šlahačka V chuťovo neobmedzenom sortimente.